TAP106M025FCS
TAP106M025FCS KYOCERA AVX
tap-3165393.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 10uF 20% ESR=2.5 Ohm
на замовлення 551 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP106M025FCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M025FCS TAP106M025FCS Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 25V 20% RADIAL
товару немає в наявності
TAP106M025FCS TAP106M025FCS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25volts 10uF 20% Radial