TAP106M025HSB
TAP106M025HSB KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 25V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25volts 10uF 20% Radial.
Інші пропозиції TAP106M025HSB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M025HSB TAP106M025HSB Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25volts 10uF 20% Radial