TAP106M035BRS
TAP106M035BRS AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 35V 20% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 10uF 20% Radial.
Інші пропозиції TAP106M035BRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M035BRS TAP106M035BRS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 10uF 20% Radial