TAP106M035DCS
TAP106M035DCS KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 35V RADIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 10uF 20% Radial.
Інші пропозиції TAP106M035DCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M035DCS TAP106M035DCS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 10uF 20% Radial