TAP106M035DTW
TAP106M035DTW AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 35V 20% RADIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 10uF 20% Radial.
Інші пропозиції TAP106M035DTW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M035DTW TAP106M035DTW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 10uF 20% Radial