TAP106M035FCS
TAP106M035FCS AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 35V 20% RADIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 10uF 20% Radial.
Інші пропозиції TAP106M035FCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M035FCS TAP106M035FCS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 10uF 20% Radial