TAP106M035GSB
TAP106M035GSB KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 10uF 20% ESR=2 O hm
на замовлення 1030 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP106M035GSB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M035GSB TAP106M035GSB Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 10uF 20% ESR=2 Ohm
на замовлення 397 шт:
TAP106M035GSB TAP106M035GSB Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 35V 20% RADIAL