TAP106M035SRS
TAP106M035SRS KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 35V RADIAL
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 10uF 20% ESR=2 O hm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M035SRS TAP106M035SRS Виробник : KYOCERA AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 10uF 20% ESR=2 O hm