TAP106M050BRS
TAP106M050BRS KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 50V RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: J
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 50 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 50V RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: J, Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Інші пропозиції TAP106M050BRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M050BRS TAP106M050BRS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50volts 10uF 20%
товару немає в наявності
TAP106M050BRS TAP106M050BRS Виробник : KYOCERA AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 10uF 20% ESR=1.6 Ohm