TAP106M050SRS
TAP106M050SRS AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 50V 20% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50volts 10uF 20% Radial.
Інші пропозиції TAP106M050SRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M050SRS TAP106M050SRS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50volts 10uF 20% Radial