TAP107J020HSB
TAP107J020HSB KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 5% 20V RADIAL
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.250" (6.35mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 20 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 5% 20V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.250" (6.35mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Інші пропозиції TAP107J020HSB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP107J020HSB TAP107J020HSB Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20volts 100uF 05% Radial
товару немає в наявності
TAP107J020HSB TAP107J020HSB Виробник : KYOCERA AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 100uF Radial ESR =600mOhms 5%