TAP107K006GSB
TAP107K006GSB KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 10% 6.3V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.125" (3.18mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: H
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 10% 6.3V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.125" (3.18mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: H, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції TAP107K006GSB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP107K006GSB TAP107K006GSB Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 6.3volts 100uF 10% Radial
товару немає в наявності
TAP107K006GSB TAP107K006GSB Виробник : KYOCERA AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 6.3V 100uF Radial ES R=1.6Ohms 10%