TAP107K006SRS
TAP107K006SRS KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 10% 6.3V RADIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 6.3Volts 100uF 10% AMMO PK.
Інші пропозиції TAP107K006SRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP107K006SRS TAP107K006SRS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 6.3Volts 100uF 10% AMMO PK