Продукція > AVX > TAP107K016FCS
TAP107K016FCS AVX
tap-776819.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 100uF 10% ESR=800 mOhms
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP107K016FCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP107K016FCS TAP107K016FCS Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 100UF 16V 10% RADIAL