TARS475K025 KYOCERA AVX
DS_478_TAR_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 4.7UF 10% 25V AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.169" Dia x 0.339" L (4.30mm x 8.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm
Manufacturer Size Code: S
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 25 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 4.7UF 10% 25V AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.169" Dia x 0.339" L (4.30mm x 8.60mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm, Manufacturer Size Code: S, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 25 V.