Продукція > AVX > TAWD226K020S0500
TAWD226K020S0500
TAWD226K020S0500 AVX
taw-1501395.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 22uF 10% ESR=500 MOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук