Продукція > AVX > TAZA104K050CBSB0045
TAZA104K050CBSB0045
TAZA104K050CBSB0045 AVX
taz-776045.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 1uF 10% ESR = 22 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук