Продукція > AVX > TAZA105K010CBSB0945
TAZA105K010CBSB0945
TAZA105K010CBSB0945 AVX
taz-776045.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 10% ESR = 10 Ohms
Написати відгук