Продукція > AVX > TAZA154K050CBSB0000
TAZA154K050CBSB0000
TAZA154K050CBSB0000 AVX
taz-776045.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 1.5uF 10% ESR = 17 Ohms
Написати відгук