Продукція > KYOCERA AVX > TAZB105K025CWSB0000
TAZB105K025CWSB0000
TAZB105K025CWSB0000 KYOCERA AVX
TAZ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 1uF 10Ohms B 10%
на замовлення 112 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук