Продукція > KYOCERA AVX > TAZB106K010CWSZ0900
TAZB106K010CWSZ0900
TAZB106K010CWSZ0900 KYOCERA AVX
TAZ-2952722.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 8Ohms B 10%
Написати відгук