Продукція > SAME SKY > TB0010V-500-02GR
TB0010V-500-02GR
TB0010V-500-02GR Same Sky
tb0010v_500.pdf
Виробник: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terrminal Block, Screw Type, 2 Pole, 5.0mm pitch, PCB Mount, Slotted Screw
на замовлення 1047 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2 POLES, SCREW TYPE, VERTICAL, 5, Features: Interlocking (Side), Packaging: Box, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 2, Wire Termination: Screw, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 250 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Interlocking (Side)
Packaging: Box
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 14-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 2
Wire Termination: Screw
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 250 V