TB002-500-05BE
TB002-500-05BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
tb002-500.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00
Packaging: Bag
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 5
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
на замовлення 660 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 5, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB002-500-05BE TB002-500-05BE Виробник : CUI Devices tb002_500-2306853.pdf Fixed Terminal Blocks 2 24 Poles, Screw Type, Horizontal, 5.0 Pitch, 22 12 (AWG), Terminal Block Connector