TB002-500-08BE
TB002-500-08BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
tb002-500.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00
Features: Interlocking (Side)
Packaging: Box
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 8
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
на замовлення 1280 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Features: Interlocking (Side), Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 8, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB002-500-08BE TB002-500-08BE Виробник : Same Sky tb002-500.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , horizontal, 8 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TB002-500-08BE TB002-500-08BE Виробник : CUI Devices tb002_500-2306853.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , horizontal, 8 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
TB002-500-08BE Виробник : Same Sky tb002-500.pdf Category: PCB terminal blocks
Description: Connector: PCB terminal block; 17.5A; 250V; PIN: 8; angled 90°
Type of connector: PCB terminal block
Current rating: 17.5A
Rated voltage: 0.25kV
Number of pins: 8
Spatial orientation: angled 90°
Electrical mounting: screw terminal; THT
Body colour: blue
Contacts pitch: 5mm