TB004-508-02BE
TB004-508-02BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
tb004-508.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
Packaging: Bag
Features: Interlocking (Side)
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 2
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Part Status: Active
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
на замовлення 2068 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 2, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Part Status: Active, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB004-508-02BE TB004-508-02BE Виробник : Same Sky tb004_508.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 2 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
на замовлення 599 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
TB004-508-02BE TB004-508-02BE Виробник : CUI Devices tb004_508-2306855.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 2 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount