Продукція > CUI DEVICES > TB004-508-15BE
TB004-508-15BE CUI Devices
tb004-508.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
Wire Gauge: 12-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 15
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Features: Interlocking (Side), Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 15, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Інші пропозиції TB004-508-15BE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB004-508-15BE TB004-508-15BE Виробник : CUI Devices tb004_508-1550640.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 15 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount