Продукція > DIT > TB6-5010D3DH
TB6-5010D3DH
TB6-5010D3DH DIT
TB6-2_5 G_H Series.pdf
Виробник: DIT
Description: LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT
Approval Agency: CE, ENEC, SEMKO, UL, UR
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 290 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V
Current: 10 A
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, ENEC, SEMKO, UL, UR, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 290 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V, Current: 10 A.