Продукція > DIT > TB6-B300LBS
TB6-B300LBS
TB6-B300LBS DIT
TB6-B%20Series.pdf
Виробник: DIT
Description: LINE FILTER 300A CHASSIS MOUNT
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, SEMKO
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 254 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V
Current: 300 A
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Технічний опис TB6-B300LBS DIT
Description: LINE FILTER 300A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, SEMKO, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 254 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V, Current: 300 A.