Продукція > SAME SKY > TBDR-07-15-GY
TBDR-07-15-GY
TBDR-07-15-GY Same Sky
tbdr_07_15_gy.pdf
Виробник: Same Sky
DIN Rail Terminal Blocks Terminal Block, Din Rail, 1.5mm Pitch, Grey
на замовлення 699 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, GRAY, Packaging: Box, Color: Gray, Type: Feed Through, Termination Style: Push In, Spring, Number of Levels: 1, Terminal - Width: 3.5mm, Voltage - IEC: 500V, Voltage - UL: 300V, Wire Gauge or Range - AWG: 14-26 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-1.5mm², Current - UL: 15 A, Current - IEC: 17.5 A, Number of Positions: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBDR-07-15-GY TBDR-07-15-GY Виробник : CUI Devices tbdr-07-15-gy.pdf Description: 1.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, GRAY
Packaging: Box
Color: Gray
Type: Feed Through
Termination Style: Push In, Spring
Number of Levels: 1
Terminal - Width: 3.5mm
Voltage - IEC: 500V
Voltage - UL: 300V
Wire Gauge or Range - AWG: 14-26 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-1.5mm²
Current - UL: 15 A
Current - IEC: 17.5 A
Number of Positions: 4
на замовлення 726 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
TBDR-07-15-GY TBDR-07-15-GY Виробник : CUI Devices tbdr_07_15_gy-3078074.pdf DIN Rail Terminal Blocks Terminal Block, Din Rail, 1.5mm Pitch, Grey