TBDR-08-15-GY
TBDR-08-15-GY CUI Devices
tbdr-08-15-gy.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: 1.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, GRAY
Packaging: Box
Color: Gray
Type: Ground, Earth
Termination Style: Push In, Spring
Number of Levels: 1
Terminal - Width: 3.5mm
Wire Gauge or Range - AWG: 14-26 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-1.5mm²
Number of Positions: 4
на замовлення 708 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, GRAY, Packaging: Box, Color: Gray, Type: Ground, Earth, Termination Style: Push In, Spring, Number of Levels: 1, Terminal - Width: 3.5mm, Wire Gauge or Range - AWG: 14-26 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-1.5mm², Number of Positions: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBDR-08-15-GY TBDR-08-15-GY Виробник : CUI Devices tbdr_08_15_gy-3078104.pdf DIN Rail Terminal Blocks Terminal Block, Din Rail, 1.5mm Pitch, Grey