Продукція > SAME SKY > TBDR-12-15-BK
TBDR-12-15-BK
TBDR-12-15-BK Same Sky
tbdr_12_15_bk.pdf
Виробник: Same Sky
DIN Rail Terminal Blocks Terminal Block, Din Rail, 1.5mm Pitch, Black
на замовлення 830 шт:
Написати відгук
Description: 1.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, BLAC, Packaging: Box, Color: Black, Type: Feed Through, Termination Style: Push In, Spring, Number of Levels: 2; Connected, Terminal - Width: 3.5mm, Voltage - IEC: 500V, Voltage - UL: 300V, Wire Gauge or Range - AWG: 14-26 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-1.5mm², Current - UL: 15 A, Current - IEC: 16 A, Number of Positions: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBDR-12-15-BK TBDR-12-15-BK Виробник : CUI Devices tbdr_12_15_bk-3078114.pdf DIN Rail Terminal Blocks Terminal Block, Din Rail, 1.5mm Pitch, Black
на замовлення 880 шт:
Мінімальне замовлення: 2
TBDR-12-15-BK TBDR-12-15-BK Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) tbdr-12-15-bk.pdf Description: 1.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, BLAC
Packaging: Box
Color: Black
Type: Feed Through
Termination Style: Push In, Spring
Number of Levels: 2; Connected
Terminal - Width: 3.5mm
Voltage - IEC: 500V
Voltage - UL: 300V
Wire Gauge or Range - AWG: 14-26 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-1.5mm²
Current - UL: 15 A
Current - IEC: 16 A