TBDR-12-25-BK
TBDR-12-25-BK Same Sky (Formerly CUI Devices)
tbdr-12-25-bk.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: 2.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, BLAC
Packaging: Box
Color: Black
Type: Feed Through
Termination Style: Push In, Spring
Number of Levels: 2; Connected
Terminal - Width: 5.2mm
Voltage - IEC: 500V
Voltage - UL: 300V
Wire Gauge or Range - AWG: 12-26 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-2.5mm²
Part Status: Active
Current - UL: 20 A
Current - IEC: 22 A
Number of Positions: 4
на замовлення 622 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: 2.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, BLAC, Packaging: Box, Color: Black, Type: Feed Through, Termination Style: Push In, Spring, Number of Levels: 2; Connected, Terminal - Width: 5.2mm, Voltage - IEC: 500V, Voltage - UL: 300V, Wire Gauge or Range - AWG: 12-26 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-2.5mm², Part Status: Active, Current - UL: 20 A, Current - IEC: 22 A, Number of Positions: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBDR-12-25-BK TBDR-12-25-BK Виробник : CUI Devices tbdr_12_25_bk-3078119.pdf DIN Rail Terminal Blocks Terminal Block, Din Rail, 2.5mm Pitch, Black
на замовлення 596 шт:
Мінімальне замовлення: 2
TBDR-12-25-BK TBDR-12-25-BK Виробник : Same Sky tbdr_12_25_bk.pdf DIN Rail Terminal Blocks Terminal Block, Din Rail, 2.5mm Pitch, Black