Продукція > CUI DEVICES > TBL-0019-350-06GR
TBL-0019-350-06GR CUI Devices
tbl-0019-350.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, 2-6 POLES, GREEN
Packaging: Box
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 6
Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, 2-6 POLES, GREEN, Packaging: Box, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 6, Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Інші пропозиції TBL-0019-350-06GR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBL-0019-350-06GR TBL-0019-350-06GR Виробник : CUI Devices tbl_0019_350-3440169.pdf Fixed Terminal Blocks 6 Poles, Screwless, Horizontal, 3.50 Pitch, 24-16 (AWG), Terminal Block