Продукція > CUI DEVICES > TBL-0021-500-03GR
TBL-0021-500-03GR
TBL-0021-500-03GR CUI Devices
tbl_0021_500-3440108.pdf
Виробник: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks 3 Poles, Screwless, Horizontal, 5.0 Pitch, 24-12 (AWG), Terminal Block Connector
на замовлення 660 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, 2-21 POLES, GREE, Packaging: Box, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-24 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring, Current: 20 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-24 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
Current: 20 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
на замовлення 1980 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
TBL-0021-500-03GR TBL-0021-500-03GR Виробник : Same Sky tbl-0021-500.pdf Fixed Terminal Blocks 3 Poles, Screwless, Horizontal, 5.0 Pitch, 24-12 (AWG), Terminal Block Connector