TBL002B-350-12GR-2OR Same Sky (Formerly CUI Devices)
tbl002b-350.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: 12 POLES, SCREWLESS, 45, 3.50 MM
Features: Push Button Actuated
Packaging: Box
Color: Green
Mounting Type: Through Hole, Kinked Pin
Wire Gauge: 18-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 12
Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
Current: 7 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12 POLES, SCREWLESS, 45, 3.50 MM, Features: Push Button Actuated, Packaging: Box, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Kinked Pin, Wire Gauge: 18-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 12, Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring, Current: 7 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Інші пропозиції TBL002B-350-12GR-2OR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBL002B-350-12GR-2OR TBL002B-350-12GR-2OR Виробник : Same Sky tbl002b_350.pdf Fixed Terminal Blocks 12 Poles, Screwless, 45, 3.50 mm Pitch, 24-18 (AWG)