Продукція > CUI DEVICES > TBL007A-500-20GY
TBL007A-500-20GY
TBL007A-500-20GY CUI Devices
tbl007a-500.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,
Packaging: Tray
Features: Interlocking (Side)
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 20
Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
Part Status: Active
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
на замовлення 53 шт:
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 20, Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp, Part Status: Active, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBL007A-500-20GY TBL007A-500-20GY Виробник : CUI Devices tbl007a_500-2306937.pdf Fixed Terminal Blocks 2 24 Poles, Screwless, 45 , 5.00 Pitch, 26 14 (AWG), Terminal Block Connector