Продукція > CUI DEVICES > TBL007A-508-15GY
TBL007A-508-15GY
TBL007A-508-15GY CUI Devices
tbl007a_508-2306901.pdf
Виробник: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks 2 24 Poles, Screwless, 45 , 5.08 Pitch, 26 14 (AWG), Terminal Block Connector
на замовлення 168 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 15, Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 15
Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V