Продукція > CUI DEVICES > TBL008-1000-19BE
TBL008-1000-19BE CUI Devices
tbl008-1000.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: I/C Rectangular
Wire Gauge: 4-18 AWG
Pitch: 0.394" (10.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 19
Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
Current: 66 A
Number of Levels: 1
Voltage: 600 V
Написати відгук
Category: PCB terminal blocks, Description: Connector: PCB terminal block; 76A; 1kV; PIN: 19; angled 90°; 10mm, Electrical mounting: spring clamp, Contacts pitch: 10mm, Number of pins: 19, Wire size: 18AWG...4AWG, Current rating: 76A, Spatial orientation: angled 90°, Rated voltage: 1kV, Body colour: blue, Type of connector: PCB terminal block.
Інші пропозиції TBL008-1000-19BE
товару немає в наявності
TBL008-1000-19BE Виробник : Same Sky tbl008-1000.pdf Category: PCB terminal blocks
Description: Connector: PCB terminal block; 76A; 1kV; PIN: 19; angled 90°; 10mm
Electrical mounting: spring clamp
Contacts pitch: 10mm
Number of pins: 19
Wire size: 18AWG...4AWG
Current rating: 76A
Spatial orientation: angled 90°
Rated voltage: 1kV