Продукція > CUI DEVICES > TBL008V-1000-11BE
TBL008V-1000-11BE
TBL008V-1000-11BE CUI Devices
tbl008v_1000-2306711.pdf
Виробник: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks 2 24 Poles, Screwless, Vertical, 10.00 Pitch, 18 4 (AWG), Terminal Block Connector
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 10.0,, Features: Interlocking (Side), Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 4-18 AWG, Pitch: 0.394" (10.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 11, Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp, Current: 66 A, Number of Levels: 1, Voltage: 600 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Interlocking (Side)
Wire Gauge: 4-18 AWG
Pitch: 0.394" (10.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 11
Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
Current: 66 A
Number of Levels: 1
Voltage: 600 V