TBLH10-350-06BK
TBLH10-350-06BK Same Sky (Formerly CUI Devices)
tblh10-350.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
Packaging: Tray
Features: Push Button Actuated
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 6
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
на замовлення 353 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Packaging: Tray, Features: Push Button Actuated, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 6, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBLH10-350-06BK TBLH10-350-06BK Виробник : CUI Devices tblh10_350-2306895.pdf Fixed Terminal Blocks 2 24 Poles, Screwless, Horizontal, 3.50 Pitch, 24 16 (AWG), Terminal Block Connector