Продукція > CUI DEVICES > TBLH10-350-11BK
TBLH10-350-11BK
TBLH10-350-11BK CUI Devices
tblh10_350-2306895.pdf
Виробник: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, High Temp, 3.5, Horizontal, 11, Black w Gray Button
на замовлення 158 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Features: Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 11, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Part Status: Active, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Push Button Actuated
Packaging: Tray
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 11
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Part Status: Active
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V