Продукція > CUI DEVICES > TBLH11-350-05BK
TBLH11-350-05BK
TBLH11-350-05BK CUI Devices
tblh11-350.pdf
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 5
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
на замовлення 1386 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Packaging: Box, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 5, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBLH11-350-05BK TBLH11-350-05BK Виробник : CUI Devices tblh11_350-3240881.pdf Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, 3.50 mm pitch, Black with Gray Button