Продукція > CUI DEVICES > TBLH12V-381-04BK
TBLH12V-381-04BK
TBLH12V-381-04BK CUI Devices
tblh12v-381.pdf
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 4
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
на замовлення 1207 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Packaging: Box, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.150" (3.81mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 4, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBLH12V-381-04BK TBLH12V-381-04BK Виробник : CUI Devices tblh12v_381-3240836.pdf Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, Vertical, 3.81 mm pitch, Black with Gray Button
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TBLH12V-381-04BK TBLH12V-381-04BK Виробник : Same Sky tblh12v_381.pdf Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, Vertical, 3.81 mm pitch, Black with Gray Button