Продукція > CUI DEVICES > TBP01R1W-508-06BE
TBP01R1W-508-06BE
TBP01R1W-508-06BE CUI Devices
tbp01r1w-508.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, PLUGGABLE, W SCR
Features: Mating Flange
Packaging: Bag
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 6
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 20A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 6
Header Orientation: 90°, Right Angle
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 16 A
Voltage - IEC: 320 V
Voltage - UL: 300 V
на замовлення 153 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, PLUGGABLE, W SCR, Features: Mating Flange, Packaging: Bag, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 6, Pitch: 0.200" (5.08mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 20A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 6, Header Orientation: 90°, Right Angle, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 16 A, Voltage - IEC: 320 V, Voltage - UL: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBP01R1W-508-06BE TBP01R1W-508-06BE Виробник : CUI Devices tbp01r1w_508-2306762.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, w screw lock, 5.08, receptical, 6 pole, blue