TBP01R2-508-16BE
TBP01R2-508-16BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
tbp01r2-508.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERM BLOCK HDR 16POS 5.08MM
Packaging: Box
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 16
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 20A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 16
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 16 A
Voltage - IEC: 320 V
Voltage - UL: 300 V
на замовлення 275 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERM BLOCK HDR 16POS 5.08MM, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 16, Pitch: 0.200" (5.08mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 20A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 16, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 16 A, Voltage - IEC: 320 V, Voltage - UL: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBP01R2-508-16BE TBP01R2-508-16BE Виробник : Same Sky tbp01r2-508.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, 5.08, receptical, 16 pole, blue