Продукція > SAME SKY > TBP02P1-381-04BE
TBP02P1-381-04BE
TBP02P1-381-04BE Same Sky
tbp02p1_381.pdf
Виробник: Same Sky
на замовлення 251 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERM BLOCK PLUG 4POS 3.81MM, Packaging: Bag, Features: Groove Guide, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 4, Pitch: 0.150" (3.81mm), Type: Plug, Female Sockets, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Current - IEC: 7A, Number of Levels: 1, Wire Gauge or Range - AWG: 16-28 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 1.5mm², Positions Per Level: 4, Plug Wire Entry: 180°, Contact Mating Finish: Nickel, Part Status: Active, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 250 V, Voltage - UL: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBP02P1-381-04BE TBP02P1-381-04BE Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) tbp02p1-381.pdf Description: TERM BLOCK PLUG 4POS 3.81MM
Packaging: Bag
Features: Groove Guide
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 4
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Type: Plug, Female Sockets
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Current - IEC: 7A
Number of Levels: 1
Wire Gauge or Range - AWG: 16-28 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 1.5mm²
Positions Per Level: 4
Part Status: Active
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 250 V
Voltage - UL: 300 V