Продукція > SAME SKY > TBP03P2-350-11GROR
TBP03P2-350-11GROR
TBP03P2-350-11GROR Same Sky
Виробник: Same Sky
Pluggable Terminal Blocks Terminal Block, Pluggable Spring Female, 3.5, 11 Poles, Green with Orange Tab
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Pluggable terminal blocks, Description: Connector: pluggable terminal block; plug; female; 8A; 320V; 3.5mm, Type of connector: pluggable terminal block, Connector: plug, Kind of connector: female, Current rating: 8A, Rated voltage: 0.32kV, Number of pins: 11, Spatial orientation: straight, Electrical mounting: spring clamp, Wire size: 24AWG...16AWG, Body colour: green, Contacts pitch: 3.5mm, Lever colour: orange.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBP03P2-350-11GROR Виробник : Same Sky Category: Pluggable terminal blocks
Description: Connector: pluggable terminal block; plug; female; 8A; 320V; 3.5mm
Type of connector: pluggable terminal block
Connector: plug
Kind of connector: female
Current rating: 8A
Rated voltage: 0.32kV
Number of pins: 11
Spatial orientation: straight
Electrical mounting: spring clamp
Wire size: 24AWG...16AWG
Body colour: green
Contacts pitch: 3.5mm