Продукція > CUI DEVICES > TBP03P5-350-08BE
TBP03P5-350-08BE
TBP03P5-350-08BE CUI Devices
tbp03p5-350.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: 2~24 POLES, PLUGGABLE, VERTICAL,
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 8
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Type: Plug, Female Sockets
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Screw
Current - IEC: 7A
Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-1.5mm²
Positions Per Level: 8
Plug Wire Entry: 270°
Contact Mating Finish: Nickel
Part Status: Active
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 320 V
Voltage - UL: 300 V
на замовлення 484 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2~24 POLES, PLUGGABLE, VERTICAL,, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 8, Pitch: 0.138" (3.50mm), Type: Plug, Female Sockets, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Screw, Current - IEC: 7A, Number of Levels: 1, Wire Gauge or Range - AWG: 16-28 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-1.5mm², Positions Per Level: 8, Plug Wire Entry: 270°, Contact Mating Finish: Nickel, Part Status: Active, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 320 V, Voltage - UL: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBP03P5-350-08BE TBP03P5-350-08BE Виробник : CUI Devices tbp03p5_350-2853901.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Vertical, 3.5 Pitch, 28 16 (AWG), Terminal Block