TBP03R2-350-03BE
TBP03R2-350-03BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
tbp03r2-350.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERM BLOCK HDR 3POS 3.50MM
Packaging: Box
Features: Notch Guide
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 3
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 7A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 3
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 250 V
Voltage - UL: 300 V
на замовлення 2961 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERM BLOCK HDR 3POS 3.50MM, Packaging: Box, Features: Notch Guide, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 3, Pitch: 0.138" (3.50mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 7A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 3, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 250 V, Voltage - UL: 300 V.