TBP03R2-350-05BE
TBP03R2-350-05BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
tbp03r2-350.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERM BLOCK HDR 5POS 3.50MM
Features: Notch Guide
Packaging: Box
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 5
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 7A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 5
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 250 V
Voltage - UL: 300 V
на замовлення 1747 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERM BLOCK HDR 5POS 3.50MM, Features: Notch Guide, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 5, Pitch: 0.138" (3.50mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 7A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 5, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 250 V, Voltage - UL: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBP03R2-350-05BE TBP03R2-350-05BE Виробник : CUI Devices tbp03r2_350-2853966.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Vertical, 3.50 Pitch, Terminal Block